• Co zawiera raport BIK?

  Nie wiesz jakie dane na Twój temat bank przekazał do BIK? Zastanawiasz się czy kredyt który poręczyłeś spłacany jest terminowo? A może chcesz sprawdzić czy nikt nie wyłudził kredytu na Twoje nazwisko? Sprawdź raport BIK.

  więcej

  Czyszczenie BIK – prawda czy mit?

  Jeśli zastanawiasz nad skorzystaniem z usług firm oferujących "czyszczenie BIK", sprawdź najpierw, czy w ogóle jest to możliwe. Obejrzyj film i dowiedz się czy da się "wyczyścić BIK" oraz kto i na jakich zasadach może korygować dane w BIK.

  więcej

  Historia kredytowa – warto ją mieć

  Masz dobrą historię kredytową? Powinieneś o nią dbać. Jeśli jej nie masz, dowiedz się jakie są zasady tworzenia dobrej historii kredytowej i jakie może ona dać Ci korzyści.

  więcej

  Scoring BIK – czy warto zbierać punkty?

  Zastanawiasz się czym jest scoring i jakie ma dla Ciebie znaczenie? Dowiedz się wszystkiego o scoringu BIK. Poznaj fakty i mity na jego temat.

  więcej

  Wiarygodność finansowa – jak ją sprawdzić?

  Z pewnością wiesz jak trudno wzbudzić zaufanie od pierwszego wejrzenia. Dowiedz się czym jest BIK Pass ponieważ może się on stać Twoją przepustka do finansowej wiarygodności.

  więcej

  Zastrzeganie dowodu osobistego

  Jeśli Twój dowód osobisty zostanie skradziony, bądź przez opieszałość, roztargnienie, pośpiech po prostu go zgubisz, konieczne jest podjęcie natychmiastowych działań. Dowiedz się co należy zrobić aby nikt nie wyłudził kredytu na Twoje dane.

  więcej