• Konkurs BIK na najlepsze prace magisterską i doktorską – rozstrzygnięty

  Zakończyła się II edycja konkursu BIK na najlepsze prace magisterską i doktorską, pt. "Informacja w procesie zarządzania ryzykiem". Jury konkursu, składające się z elity profesorów uczelni - czołowych ośrodków akademickich w kraju oraz wybitnych praktyków w dziedzinie bankowości i ekonomii, wyróżniło trzy prace: dwie magisterskie i jedną doktorską.

  więcej

  Nawet 15 tys. zł możesz wygrać w konkursie Biura Informacji Kredytowej

  Jeszcze tylko kilka tygodni pozostaje na zgłoszenie się do II edycji konkursu „Informacja w procesie zarządzania ryzykiem", organizowanego przez Biuro Informacji Kredytowej. Mogą wziąć w nim udział autorzy prac naukowych obronionych w roku akademickim 2012/2013, zarówno magisterskich, jak i doktorskich.

  więcej

  II edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską i doktorską

  Ruszyła II edycja konkursu o nagrodę BIK na najlepszą pracę magisterską i doktorską związaną z tematyką wykorzystania informacji w procesie zarządzania ryzykiem. Mogą wziąć w nim udział autorzy prac naukowych obronionych w roku akademickim 2012/2013. Konkurs służy upowszechnianiu wiedzy o systemach wymiany informacji finansowej oraz o wpływie informacji kredytowej na gospodarkę.

  więcej