Aplikacja BIK

Sprawdzaj BIK w telefonie!

 
  • Ocena punktowa

Score Hunter, czyli wiedza w punktach

Prawie połowa dorosłych Polaków korzysta z różnego rodzaju kredytów, ale tylko niewielka część wie, jak instytucje finansowe oceniają swoich przyszłych klientów i na podstawie jakich danych decydują o przyznaniu kredytu.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że do wzięcia kredytu powinniśmy się solidnie przygotować, budując swoją wiarygodność finansową.

Score Hunter to nazwa platformy edukacyjnej przygotowanej przez BIK. Ma za zadanie zwrócić uwagę na kwestie istotne z punktu widzenia każdego, kto miał jakiegokolwiek zobowiązanie kredytowe, lub zamierza skorzystać z kredytu.

Każdy, kto zdecyduje się zarejestrować na scorehunter.pl ma szansę podnieść swoje kwalifikacje z zakresu budowania własnej wiarygodności finansowej, ale nie tylko. Score Hunter podpowie również, jak chronić własne dane osobowe, zastrzec zgubiony dowód i uniknąć konsekwencji wyłudzenia kredytu na naszą tożsamość. Metoda jest prosta – video, porady ekspertów, pytania i quizy, za których wykonanie przyznawane są punkty.

Całość podzielona jest na kilka sekcji tematycznych. Można sprawdzić swoją pozycję na tle innych graczy, zaś zebrane punkty wymienić na nagrody.

Baza wiedzy pozwala nam powrócić do materiałów video, które wykorzystywane były do zbierania punktów. Np. do materiału o tym, jak powstaje historia kredytowa:

Zapraszamy na scorehunter.pl!

Raport BIK

Sprawdzisz swoją ocenę punktową.

Więcej o Raporcie BIK

Przeczytaj również