Aplikacja BIK

Sprawdzaj BIK w telefonie!

 

E-commerce

Udostępniamy narzędzia do weryfikacji potencjalnych
klientów, prewencji oraz miękkiej windykacji.

Wyzwania rynkowe

Rynek e-commerce w naszym kraju rośnie z roku na rok. Liczba użytkowników już przekroczyła w znacznym stopniu połowę populacji Polski. Wartość ta zwiększy się, gdyż coraz więcej czynników sprzyja rozwojowi cyfryzacji.

Warunkiem koniecznym do dalszego rozwoju branży, utrzymania konkurencyjności i zwiększania rentowności przedsiębiorstw jest stałe wprowadzanie innowacji, m.in. poprzez spersonalizowaną ofertę czy też unowocześnianie wyszukiwarek.

Do największych wyzwań, jakie stoją przed sklepami internetowymi uważa się posiadanie trafionych produktów w portfolio, jakość obsługi klienta, otwarcie się na nowe rynki, sprofilowaną reklamę i prawidłowe zarządzanie zapasami.

Rozwiązania dla Twojej firmy

Sprawdzanie kontrahentów i klientów pod kątem rzetelności płatniczej w bazach BIK oraz BIG InfoMonitor. Unikniesz w ten sposób współpracy z nieuczciwymi kontrahentami.

Wpisywanie dłużników do rejestru dłużników. Jest to skuteczny sposób odzyskiwania należności- często już sama informacja o zamiarze dokonania wpisu mobilizuje dłużników do spłaty zobowiązań. Ostrzegasz również w ten sposób innych uczestników rynku przed niesolidnymi kontrahentami.

Zleć nam realizację wysyłek wezwań do zapłaty oraz powiadomień o wpisie, dzięki czemu oszczędzasz czas.

Szukasz rozwiązania dla swojej firmy?

Zamów kontakt z naszym doradcą ds. branży e-commerce.

Błędy walidacji formularza

Nazwa Twojej Firmy:
Imię i nazwisko:
Województwo (siedziba firmy):
NIP:
Telefon:
E-mail:
Wpisz treść wiadomości:
Wyślij >>