Kredyt dla emeryta – do jakiego wieku jest możliwy i co trzeba wiedzieć?

W Polsce jest ponad 6 milionów emerytów, przy czym średnia wysokość świadczenia pobieranego z ZUS nie przekracza 3000 zł. Nie dziwi więc fakt, że emeryci – w przypadku konieczności poniesienia większych wydatków – mogą szukać wsparcia w banku. Czy jednak kredyt jest dla emeryta dostępny? Do jakiego wieku można go otrzymać?

Cyberbezpieczeństwo– najczęstsze zagrożenia i jak się przed nimi chronić

W dobie cyfryzacji cyberbezpieczeństwo staje się jednym z ważniejszych wyzwań. Każdego dnia w sieci przetwarzana jest olbrzymia ilość danych, w tym tych wrażliwych. Jeśli dostaną się one w niepowołane ręce, może to oznaczać ogromne kłopoty– także dla Ciebie. Jakie niebezpieczeństwa czyhają w sieci? Jak się przed nimi chronić?

Kredyt na dowód bez umowy o pracę – czy można dostać i na jakich warunkach?

Potrzebujesz dodatkowych środków, ale nie masz czasu na skomplikowane formalności? A może nie masz jak udowodnić swojego stałego zatrudnienia? Sprawdź, czy i gdzie można uzyskać kredyt na dowód bez umowę o pracę. Wyjaśniamy też, jak działają takie produkty i co musisz zrobić, aby uzyskać finansowanie.

Jak Alerty BIK i Zastrzeżenie PESEL chronią nas przed wyłudzeniami

Oszuści nie próżnują i wciąż wymyślają nowe metody kradzieży danych osobowych. Nawet jeśli wydaje Ci się, że zawsze zachowujesz ostrożność, to pośpiech lub działanie pod wpływem emocji mogą sprawić, że nieświadomie udostępnisz swoje dane przestępcom.

Wakacje kredytowe 2024– od kiedy wnioski i jakie są zasady?

Wszystko wskazuje na to, że kredytobiorcy już trzeci rok z rzędu będą mogli skorzystać z przerwy w spłacaniu kredytu hipotecznego. Projekt przepisów przedłużających wakacje kredytowe na 2024 r. został już zatwierdzony przez Sejm i Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta.Kto może skorzystać z wakacji kredytowych i jak złożyć wniosek?