Aplikacja BIK

Sprawdzaj BIK w telefonie!

 

Firmy budowlane

Wyzwania rynkowe

Sektor usług budowlanych silnie oddziałuje na całą gospodarkę. A to właśnie tu mamy często do czynienia z nieterminową wypłatą należności za zrealizowane roboty lub dostarczone materiały budowlane.

Aż 98% firm budowlanych uważa opóźnienia w regulowaniu płatności przez kontrahentów za jedną z głównych barier prowadzenia działalności. Aby poprawić bezpieczeństwo obrotu materiałami budowlanymi warto skorzystać z rozwiązań Grupy BIK (BIK i BIG InfoMonitor). Nasza oferta jest skierowana do producentów i dystrybutorów, którym na sercu leży płynność finansowa ich firm.

Rozwiązania dla Twojej firmy

Sprawdzanie kontrahentów i klientów pod kątem rzetelności płatniczej w bazach BIK oraz BIG InfoMonitor. Unikniesz w ten sposób współpracy z nieuczciwymi kontrahentami.

Sprawdź nasze raporty:

Raport o Konsumencie lub o Przedsiębiorcy z BIG InfoMonitor
Raport o Konsumencie lub Przedsiębiorcy z BIG InfoMonitor, BIK i ZBP
Raport o Konsumencie lub Przedsiębiorcy Plus
Raport z Prześwietl.pl

Wpisywanie dłużników do rejestru dłużników. Jest to skuteczny sposób odzyskiwania należności- często już sama informacja o zamiarze dokonania wpisu mobilizuje dłużników do spłaty zobowiązań. Ostrzegasz również w ten sposób innych uczestników rynku przed niesolidnymi kontrahentami.

Zleć nam realizację wysyłek wezwań do zapłaty oraz powiadomień o wpisie, dzięki czemu oszczędzasz czas, który możesz przeznaczyć na zawieranie kontraktów z nowymi klientami.

Szukasz rozwiązania dla swojej firmy?

Zamów kontakt z naszym doradcą ds. branży budowlanej.

Błędy walidacji formularza

Nazwa Twojej Firmy:
Imię i nazwisko:
Województwo (siedziba firmy):
NIP:
Telefon:
E-mail:
Wpisz treść wiadomości:
Wyślij >>