Aplikacja BIK

Sprawdzaj BIK w telefonie!

 

Branża farmaceutyczna

Wyzwania rynkowe

Przemysł farmaceutyczny jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się branż. Panuje też tu duża konkurencja. Poszukiwanie coraz lepszych i efektywnych kosztowo sposobów dotarcia do klienta to recepta na sukces. Narzędzia Grupy BIK (BIK i BIG InfoMonitor) ułatwiają podejmowanie decyzji operacyjnych, inwestycyjnych przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka.

Dzięki wykorzystaniu danych z nowych źródeł i ich zaawansowanej analizie masz szansę na uzyskanie przewagi konkurencyjnej i zwiększenie sprzedaży. Możesz również zoptymalizować programy lojalnościowe i strategię marketingową, aby dotrzeć do właściwego klienta z odpowiednim komunikatem w odpowiednim czasie.

Korzyści dla Twojej firmy

Sprawdzanie kontrahentów i klientów pod kątem rzetelności płatniczej w bazach BIK oraz BIG InfoMonitor. Unikniesz w ten sposób współpracy z niewiarygodnymi kontrahentami.

Sprawdź nasze raporty:

Raport o Konsumencie lub o Przedsiębiorcy z BIG InfoMonitor
Raport o Konsumencie lub Przedsiębiorcy z BIG InfoMonitor, BIK i ZBP
Raport o Konsumencie lub Przedsiębiorcy Plus
Raport z Prześwietl.pl

Wpisywanie dłużników do rejestru dłużników. Jest to skuteczny sposób odzyskiwania należności - często już sama informacja o zamiarze dokonania wpisu mobilizuje dłużników do spłaty zobowiązań. Ostrzegasz również w ten sposób innych uczestników rynku przed niesolidnymi kontrahentami.

Zleć nam realizację wysyłek wezwań do zapłaty oraz powiadomień o wpisie, dzięki czemu oszczędzasz czas, który możesz przeznaczyć na zawieranie kontraktów z nowymi klientami.

Szukasz rozwiązania dla swojej firmy?

Zamów kontakt z doradcą ds. branży farmaceutycznej.

Błędy walidacji formularza

Nazwa Twojej Firmy:
Imię i nazwisko:
Województwo (siedziba firmy):
NIP:
Telefon:
E-mail:
Wpisz treść wiadomości:
Wyślij >>