Aplikacja BIK

Sprawdzaj BIK w telefonie!

 

Transport miejski i kolejowy

Wyzwania rynkowe

Dużą bolączką firm transportu miejskiego i kolejowego są pasażerowie na gapę niepłacący zaległych mandatów. „Co szósty pasażer jeździ na gapę!” „Wielkie długi gapowiczów!”- to tylko przykłady nagłówków prasowych obrazujących problem nieuczciwych klientów, z którym transport miejski boryka się od lat.

Zadłużenie gapowiczów wobec ZTM-u w dużym mieście sięga kilkudziesięciu milionów złotych. Jednocześnie od Zarządów firm organizujących transport publiczny oczekuje się poprawy jakości usług, unowocześnienia taboru oraz spełniania standardów europejskich. A przecież nie da się rozwijać oferty komunikacji bezkosztowo.

Jak więc pogodzić olbrzymie potrzeby inwestycyjne z faktem, że tak wielu pasażerów jeździ na gapę, a złapani bez skrupułów nie spłacają powstałego zadłużenia? Grupa BIK (BIK oraz BIG InfoMonitor) oferuje rozwiązania ułatwiające odzyskanie należności.

Wpis dłużnika do rejestru dłużników

Skuteczną metodą wywarcia presji na dłużniku jest wpisanie go do rejestru dłużników Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor. Z Bazy BIG IM korzystają banki, firmy leasingowe, pożyczkowe i ubezpieczenia oraz dostawcy usług masowych. Wpisanie dłużnika do bazy BIG IM zwiększa szansę na odzyskanie należności.

Inne narzędzia windykacyjne

Grupa BIK wpiera również proces miękkiej windykacji, oferując takie produkty jak:

Szukasz rozwiązania dla swojej firmy?

Zamów kontakt z doradcą ds. transportu miejskiego i kolejowego.

Błędy walidacji formularza

Nazwa Twojej Firmy:
Imię i nazwisko:
Województwo (siedziba firmy):
NIP:
Telefon:
E-mail:
Wpisz treść wiadomości:
Wyślij >>